Navijak

Navijak Gemi je nevyhnutným nástrojom každého majiteľa elektrického ohradníka. S týmto efektívnym a všestranným zariadením je zber vášho elektrického ohradníka hračkou. Už žiadne plytvanie časom a energiou pri rozmotávaní a zhromažďovaní vašich vodivých materiálov – použite navijak Gemi na rýchle a bezproblémové riešenie.

Navijaky pre váš polywire, lano alebo pásku

Vďaka svojej robustnej konštrukcii a ľahko použiteľnému dizajnu je navijak Gemi ideálny na zbieranie drôtov, lán alebo pások pre váš elektrický ohradník. Jednoducho pripevnite vodivý materiál na cievku a začnite navíjať pomocou pohodlnej rukoväte. Navijak Gemi má tiež zabudovaný napínací systém, ktorý zaisťuje, že váš materiál bude úhľadne a bezpečne navinutý a pripravený na ďalšie použitie.

Kotúče pre vodiče

Navijak Gemi sa neobmedzuje len na zbieranie drôtov, lán alebo pások – je vhodný aj na zber akéhokoľvek typu vodiča pre váš elektrický ohradník. Či už používate hliníkový drôt, galvanizovaný oceľový drôt alebo medený drôt, navijak Gemi ho dokáže ľahko navinúť a usporiadať pre budúce použitie.

Navijak Gemi je vyrobený z odolných materiálov odolných voči poveternostným vplyvom, vďaka čomu je ideálny pre vonkajšie použitie. Jeho kompaktná veľkosť a ľahký dizajn tiež uľahčujú skladovanie a prepravu, takže si ho môžete vziať so sebou kamkoľvek idete. Je tiež kompatibilný s väčšinou štandardných systémov elektrického oplotenia, vďaka čomu je všestranným doplnkom k vašej súprave elektrického ohradníka.

Okrem svojich praktických výhod pomáha navijak Gemi predĺžiť aj životnosť vašich vodivých materiálov. Úhľadným navinutím a ochranou pred poškodením môžete ušetriť peniaze tým, že sa vyhnete častým výmenám.

Investujte do kotúča Gemi ešte dnes a urobte zo zberu vášho elektrického ohradníka bezproblémový a efektívny proces. Rozlúčte sa so zamotanými drôtmi a lanami a privítajte úhľadne zorganizovaný a funkčný elektrický ohradník s pomocou navijaka Gemi.

Read more »

Nachádza sa tu 1 produkt.

Grid
Grid-2
List
List-2
Catelog
Molla galvanizzata per recinto elettrico - Gemi ElettroncaMolla galvanizzata per recinto elettrico
  Drôtený a popruhový valec s násobiteľom 3:1 pre elektrické ploty, elektrické ploty, elektrické ploty, elektrifikované ploty Gemi Gemi drôt a popruh navíjač pre rýchlu a jednoduchú zbierku vášho elektrického plotu. Vybavený multiplikátorom 3:1, ktorý zaručuje zber drôtu za pár minút, bez únavy, vďaka šikovnej...
  29,90 €Cena
  Molla galvanizzata per recinto elettrico - Gemi ElettroncaMolla galvanizzata per recinto elettrico
   Drôtený a popruhový valec s násobiteľom 3:1 pre elektrické ploty, elektrické ploty, elektrické ploty, elektrifikované ploty Gemi Gemi drôt a popruh navíjač pre rýchlu a jednoduchú zbierku vášho elektrického plotu. Vybavený multiplikátorom 3:1, ktorý zaručuje zber drôtu za pár minút, bez únavy, vďaka šikovnej...
   29,90 €Cena

   Questions and Answers

   Elektrický plot: na čo slúži?

   Elektrický ohradník Gemi - 100% Made in Italy - sa používa na odvrátenie divej zveri, ako sú diviaky, jelene, líšky atď. Účelom elektrických ohradníkov je chrániť územie pred nevzhľadnými inváziami. Používa sa aj na uchovávanie zvierat, ako sú kravy, ovce, ošípané atď. S lovom to nemá nič spoločné. Máme k dispozícii všetky zákonné osvedčenia na výrobu a predaj elektrických ohradníkov. Toto je jediné legálne riešenie pre tých, ktorí chcú chrániť svoje plantáže.

   Je elektrický ohradník nebezpečný pre ľudí?

   Elektrický ohradník pre zvieratá nie je nebezpečný pre ľudí ani pre zvieratá. Ako pri všetkom, aj pre elektrické ohradníky existuje norma, ktorá stanovuje hodnoty, ktoré treba rešpektovať. Zdroj energie oplotenia je produkt, ktorý vysiela prerušované impulzy s nízkou intenzitou prúdu.

   Čo potrebujete na elektrický ohradník pre diviaky a iné zvieratá?

   Na vytvorenie elektrického ohradníka pre zvieratá potrebujete: Gemi energiser - 100% Made in Italy - pre ohrady, ktoré vedú prúd do oplotenia, elektrifikovaný vodič pre oplotenie a izolátory pre elektrifikované ohradníky naskrutkované na stĺpiky, aby držali drôt .

   Prečo vložiť 3 tyče na uzemnenie elektrického ohradníka?

   Uzemnenie je pre funkčnosť elektrického ohradníka pre zvieratá zásadná vec, preto sa odporúča robiť ho správne. Pre úplné vybitie prúdu zo zdroja je potrebné vykonať uzemnenie vložením 3 pozinkovaných stožiarov s dĺžkou 1 meter do zeme. Musia byť umiestnené 3 metre od seba, 80 cm vo vlhkej zemi a 20 cm vonku, a potom ich spojiť žltým káblom. Spolu s elektrickým ohradníkom dodávame len 1 meter kábla, ktorý je nutné pripojiť k prvému stĺpu. Odporúča sa to robiť tam, kde je prítomná vegetácia, teda vlhká pôda. Suchá pôda nie je vodivá. Podľa vykonaných testov umiestnením 3 palíc do akéhokoľvek terénu nebude problém s funkčnosťou. Ak vložíte iba jeden kolík, sila prúdovej plsti bude menšia ako jej dosah a zvieratá budú môcť prejsť cez plot.

   Ako dlho vydrží batéria prenosného zdroja energie a ktorú by som mal použiť?

   Pre zdroj B12 stačí použiť 12V 40Ah autobatériu. Autonómia, ak nedôjde k rozptylu v elektrickom ohradníku, je asi 10/12 dní. Inak trvá menej.

   Prúd je trochu ďaleko od elektrického výbehu zvierat. Čo robiť? Ako spojiť dva ploty?

   Ak je prúd ďaleko od elektrického ohradníka, pre váš energizér Gemi - 100% vyrobený v Taliansku - máme vysokonapäťový krížový kábel, ktorý môže fungovať na povrchu alebo v podzemí bez vybíjania. S týmto káblom je možné viesť prúd na plote bez akéhokoľvek rozptylu. Kábel pre elektrické ohradníky možno použiť aj na spojenie dvoch ohradníkov, potom pripojiť jeden koniec k prvému ohradníku a druhý koniec k druhému ohradníku, ak je medzi jedným ohradníkom malá vzdialenosť.

   Ako zistiť, či je na plote elektrina?

   Ak chcete skontrolovať, či je na elektrickom ohradníku pre zvieratá prúd, stačí priviesť hrot skrutkovača s izolovanou rukoväťou niekoľko mm od drôtu ohradníka. V momente, keď začujete tikanie, znamená to, že na elektrickom ohradníku je prúd.

   Ako nainštalovať elektrický plot?

   Zdroj energie nemôže byť umiestnený vonku. Musí sa uchovávať vo vnútri, aby sa zabránilo poškodeniu vplyvom počasia. Aby mohol vybiť všetok svoj prúd, musí byť uzemnený vložením 3 pozinkovaných 1 metrových kolíkov do zeme. Musia byť umiestnené 3 m od seba, 80 cm v zemi (mokré) a 20 cm vonku, a potom spojené žltozeleným káblom. Zariadenie má na výstupe červený kladný kábel, ktorý je pripojený k plotu a žltozelený kábel, ktorý je pripojený k prvému uzemňovaciemu kolíku. Nikdy nepripájajte dva elektrifikátory k rovnakému vodiču, pretože dva impulzy sa môžu navzájom zrušiť a spôsobiť problémy. Môžete pripojiť dva elektrifikátory k rovnakému plotu, ale nechajte ich na dvoch samostatných líniách drôtu.