Gemi Elettronica

Our Technology for your confort

domenico-giangreco.png

Značka GEMI sa zrodila v roku 1983 zo skúseností Domenico Giangreco, špecialistu v oblasti priemyselnej elektroniky a automatizácie. GEMI vždy vynikalo svojou špičkovou technológiou a profesionalitou, a to ako v dizajne a vývoji produktov, tak aj v pozornosti voči zákazníkovi. Súčasťou tohto zamerania je možnosť testovať produkty po dobu 100 dní, s plnou refundáciou a bez potreby uvádzať akékoľvek dôvody.
Hodnoty GEMI sú jeho silné stránky: kvalita, férovosť a služby zákazníkom. V priebehu rokov sa spoločnosť vyznamenala vo výrobe komínových odsávačov a vyšvihla sa na celosvetovú špičku v tomto odvetví.

Vlajkovou loďou produkcie je vysávač GEMI, ktorý je výsledkom spolupráce medzi Basilicata Innovazione (InnovationFactory Scarl) a University of Basilicata - Katedra environmentálneho inžinierstva a fyziky v rámci „Projektu vývoja systému pre optimalizáciu inovatívny sací systém“.

Projekty tu však nekončia: GEMI Elettronica spolupracuje s univerzitami a odbornými inštitútmi na výskume a vývoji produktov, ktoré sú vždy v popredí

Naše certifikácie pre krbové odsávače

Gemi v Európe

certifikácie

Gemi Elettronica - Registered Trademark